Wrzesień u Sarenek

Po wakacjach u „Sarenek” trochę się zmieniło. W grupie pojawiły się nowe sympatyczne buzie, które szybko zaprzyjaźniły się z dziećmi, które należą do naszej grupy już trzeci rok. Dołączyła do nas również pani Bogusia, która razem z panią Olą będzie pokazywała dzieciom, jak piękny jest świat. Obie panie pomogą dzieciom zdobyć wszystkie umiejętności, które w niedalekiej przyszłości przydadzą się w szkole.

Wrzesień był dla nas miesiącem, w którym na nowo przyzwyczajaliśmy się do porannego wstawania, a przede wszystkim do przedszkolnych obowiązków. Przypomnieliśmy sobie, jak powinien zachowywać się przedszkolak, utrwaliliśmy wiadomości dotyczące bezpieczeństwa na drodze, doceniliśmy wartość słów „dziękuję”, „proszę” i „przepraszam”, staraliśmy się również dostarczyć naszym organizmom jak najwięcej witaminy D podczas zabaw na podwórku. Obecnie cieszymy się z nadejścia jesieni, która jak co roku obdarowuje nas kolorowymi liśćmi i lśniącymi kasztanami.

Przedszkole nr 11 w Siemianowicach Śląskich
Realizacja 2016- Dobre Linki NETu