SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

9 czerwca w ramach obchodów Dni Siemianowic Śląskich reprezentacja naszego przedszkola wzięła udział w Spartakiadzie Przedszkolaków. Zawodnicy z najstarszej grupy z dużym zaangażowaniem rywalizowali w konkurencjach sportowych z reprezentacjami innych siemianowickich przedszkoli. Z trybun głośno dopingowali ich koledzy i rodzice. W przerwach między konkurencjami sportowymi, dzieci miały możliwość spotkania z przedstawicielami służb ratowniczych takich jak: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i poznania elementów ich pracy. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy i zdjęcia z maskotkami poznanych służb. Na ceremonii zakończenia wszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i nagrody.  Był to pełen wrażeń i atrakcji dzień.